MODERNIZACJA OŚWIETLENIA Z ILS- JAKIE KORZYŚCI NIESIE WŁADZOM MIEJSKIM

ILS to system złożony z kilku gałęzi: inwentaryzacji, projektowania oświetlenia, kontrolingu/ zarządznia i sterowania infrastrukturą oświetleniow. Decydując się na wymianę oświetlenia na tę w technologii LED możesz zyskać więcej niż nowe oprawy. Z ILS wchodzisz na nowy poziom zarządzania oświetleniem miejskim i podnosisz rangę swojego miasta.

Najpierw obowiązki…

Wypełnienie norm

Wiadomo, że oświetlenie miejskie musi spełniać normy… Dzięki zastosowaniu systemu ILS oświetlenie dostosowywane jest pod konkretne sytuacje drogowe, wykonywane obliczenia zapewniają spełnienie normy PN-EN 13201. Oświetlaj tam gdzie jest to potrzebne.

Poprawa Bezpieczeństwa

Spełnienie normy zapewni poprawę bezpieczeństwa i optymalne oświetlenie przestrzeni miejskiej. Przy wglądzie w tak dokładne dane, możesz zaplanować doświetlenie bardziej wymagających przestrzeni.

I przede wszystkim OSZCZĘDNOŚCI!

Modernizując pod wymagania i z zachowaniem normy nie prześwietlasz. Dzięki czemu zaoszczędzasz na ilości opraw i/ lub poborze mocy. Mniej wydajesz, więcej masz na ważniejsze cele.

Wiedza to potęga

Dzięki monitorowaniu danych, masz oko na całe miasto i podejmujesz optymalne decyzje. Nic cię nie zaskoczy, a na pewno nie przytłoczy. Dzięki narzędziom do kontrolingu ILS twoja infrastruktura oświetleniowa nie będzie miała przed tobą tajemnic.

Zapobieganie problemom

Lepiej zapobiegać niż leczyć. Monitorując stan techniczny sprzętu możesz uniknąć kosztownych wymian oświetlenia.

Szybka eliminacja awarii

 A w przypadku nieprzewidzianych awarii możesz działać ekspresowo. Komunikując się z poziomu systemu w mgnieniu oka informujesz serwis o problemach. Unikacie niedomówień i nieporozumień, a mieszkańcy niedogodności związanych z awaria.

Miasto pięknieje w oczach

Uporządkowanie oświetlenia wprowadza ład przestrzenny.  A zaoszczędzone pieniądze możesz zainwestować w nowe projekty miejskie 😉 Twoje inteligentniejsze miasto już zyskuje!

ZADOWOLENIE MIESZKAŃCÓW

Dzięki poprawie bezpieczeństwa i upiększeniu przestrzeni publicznej mieszkańcy są zadowoleni i dumni ze swojego miasta.

WZROST WARTOŚCI

Większe zadowolenie i inwestycje miejskie to większy prestiż miasta, a za tym idzie wzrost wartości gruntów. Sprawisz, że do miasta będą napływać nowi mieszkańcy i inwestorzy.

Napływ Turystów

Gdy twoje miasto wypięknieje ściągnie nowych ciekawskich. Wydłużysz czas korzystania z atrakcji turystycznych w ciągu dnia i sezon turystyczny. Ludzie będą zostawać aby zobaczyć miasto po zmroku.

Twoje miasto to marka

To nie długopis z logo tworzy markę miasta, a unikalność twojego miasta. Dzięki aplikacji zbudujesz plan nocnego wizerunku miasta. Zbudujesz ikonę na miarę naszych czasów. Wykreujesz wizerunek charakterystyczny i przykuwający uwagę, by pokazać światu prawdziwą twarz twojego mądrze zarządzanego miasta.

W zgodzie  z opinią publiczną

Za pomocą czytelnych wizualizacji danych, wykresów i raportów informujesz o swoich osiągnięciach i problemach z którymi się mierzysz. Dzięki temu buduj zaufanie u swoich odbiorców zachowując transparentność. Czy to postępy z modernizacji oświetlenia, kolejne etapy nowych inwestycji czy naprawa awarii posiadasz dane i nie zawahasz się ich użyć.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na czym polega wymiana oświetlenia z ILS zajrzyj tutaj.
A jeśli chcesz zapoznać się z ofertą systemu ILS kliknij tu. Wypełnij test, aby dowiedzieć się czego ci potrzeba.
Uczestniczysz w programie Rozświetlamy Polskę? To może ci się przydać.
Jesteś praktykiem? Nie zobaczysz, nie uwierzysz? Jasna sprawa! Możesz umówić się na prezentację albo poczytać więcej o naszych wdrożeniach np. w Świnoujściu.