SZKOLENIA ILS W AKCJI

Spólka OUiD realizowała inwestycję modernizacji oświetlenia. Obejmowała ona szereg aktywności angażujących różne podmioty na poszczególnych etapach wdrożenia. Ścisła współpraca z Miastem Ostrów Wielkopolski, projektantami oświetlenia ze STUDIO DL oraz dostawcami oprogramowania ILS zaowocowała wdrożeniem, które może z powodzeniem być przykładem dla kolejnych inwestycji.

Przy okazji modernizacji odbyły się szkolenia. Ich zakres został indywidualnie przygotowany dla pracowników spółki.

Specjalistyczne Szkolenia

Szkolenia obejmowały wiedzę z zakresu projektowania oświetlenia, doboru klas oświetleniowych i tworzenia dokumentacji. Uczestnicy zdobyli praktyczne umiejętności korzystania z nowoczesnych narzędzi do projektowania oświetlenia, a także poznali metody obliczeń fotometrycznych i pomiarów oświetlenia. W zakresie szkoleń znalazły się również inteligentne systemy sterowania oświetleniem oraz standaryzacja dokumentacji inwentaryzacyjnej, audytu i projektowania, mającej na celu usprawnienie procesów związanych z eksploatacją oświetlenia.

Szkolenia przeprowadzone były w formie wykładów i warsztatów praktycznych w siedzibie OUiD oraz w ramach szkolenia wyjazdowego. Każdy z uczestników otrzymał certyfikaty z poszczególnych szkoleń. Podczas szkolenia prezentowano najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania, umożliwiając uczestnikom zdobycie wiedzy niezbędnej do efektywnego zarządzania infrastrukturą oświetleniową. Zakres szkoleń został indywidualnie przygotowany dla pracowników spółki. Skupiono się na dostarczaniu kompletnej i profesjonalnej wiedzy z zakresu projektowania oświetlania, budowania strategii, eksploatacji infrastruktury oraz obowiązujących przepisów.

Program szkoleń

  • Wymagania stawiane przez normę oświetleniową PN-EN 13201
  • Obsługa i funkcjonalności programu do obliczeń fotometrycznych w tym kurs z obsługi oprogramowania Dialux EVO
  • Obsługa programu Norma do kosztorysowania robót elektrycznych
  • Obsługa programu CAD do projektowania instalacji elektrycznych
  • Zadania i praca z systemem inteligentnego zarządzania oświetleniem- ILS
  • Zasady prawidłowej eksploatacji sieci oświetleniowej

Wiedza to potęga

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami dla twojego zespołu poczytaj o naszej ofercie w zakłądce szkolenia.

Zakres szkoleń jak i czas jego trwania może być dostosowany do indywidualnych potrzeb zespołu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na czym polega wymiana oświetlenia z ILS zajrzyj tutaj.
A jeśli chcesz zapoznać się z ofertą systemu ILS kliknij tu. Wypełnij test, aby dowiedzieć się czego ci potrzeba.
Uczestniczysz w programie Rozświetlamy Polskę? To może ci się przydać.
Jesteś praktykiem? Nie zobaczysz, nie uwierzysz? Jasna sprawa! Możesz umówić się na prezentację albo poczytać więcej o naszych wdrożeniach np. w Świnoujściu.